021-22232907
آگوست 21, 2019

روش های مدیریتی کلینیک پوست

دسته بندی : مقالات

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست یکی از برنامه‌های پرطرفدار در حوزه پزشکی است. امروزه رقابت در بین مراکز پوست، مو و زیبایی بسیار زیاد است تا حدی که کوچک‌ترین تفاوت‌ها یک مجموعه را متمایز می‌نماید.شرکت سلاک طب با برخورداری از سال‌ها تجربه در مسیر تولید نرم‌افزارهای پزشکی در بین محصولات خود مدیریت کلینیک پوست را نیز ارائه نموده است. به جز مدیریت کلینیک پوست سلاک طب می‌توان به نرم‌افزارهای برتر این شرکت مثل نرم افزار دندان پزشکی، نرم افزار درمانگاه، نرم افزار رژیم درمانی، نرم افزار داروخانه، نرم افزار آزمایشگاه و بسیاری محصولات پرکاربرد دیگر اشاره نمود. مدیریت کلینیک پوست با توجه به نیازهای مراکز پوست و مو و زیبایی و با طراحی کاربردوستانه برای آسانی در فراگیری این برنامه توسط تیم مجرب برنامه‌نویسی این شرکت طراحی و پیاده‌سازی گشته است. مدیریت کلینیک پوست سلاک طب سال‌هاست که در سراسر کشور استفاده شده و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. امکانات مدیریت کلینیک پوست را می‌توان دوسویه در نظر گرفت که بخش اول امور مربوط به بیماران و مراجعه‌کنندگان را سرعت بخشیده و آسان می‌کند و بخش دیگر امور مربوط به پزشکان، دستیاران و مدیران مراکز زیبایی را تسهیل می‌بخشد. به طور کلی تمامی قابلیت‌های نرم افزار مدیریت کلینیک پوست به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط داشته و تمامی اطلاعات توسط کاربران با دسترسی‌های مختلف قابل استفاده است.

امکانات نرم افزار مدیریت کلینیک پوست برای کاربران

در مراکز پوست و مو و زیبایی تعدد خدمات و دستگاه‌هایی که استفاده می‌شود با توجه به گستردگی مرکز متفاوت است. در نرم افزار کلینیک پوست  کاربران می‌توانند بدون محدودیت دستگاه‌ها و نوع خدمات آن‌ها را به راحتی تعریف نمایند. قابلیت ایجاد و تعریف دستگاه‌های مختلف با کارایی و نوع خدمات و همچنین قیمت‌های مربوط به هر کدام در مدیریت کلینیک پوست برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده است.

در یک مرکز زیبایی بسته‌های خدماتی وجود دارد که شامل انجام کارهای مختلف باقیمت‌ها و تعداد جلسات متفاوت است. مدیریت کلینیک پوست با در نظر گرفتن این نیاز، بخشی را در خود برای تعریف پکیج‌های خدماتی با جزئیات و قیمت‌ها قرار داده است. این پکیج‌ها را می‌توان در مدیریت کلینیک پوست با آرم و سربرگ مجموعه در برنامه قرار داد و پرینت گرفت. برای اطلاع‌رسانی انواع خدمات و بسته‌ها به مراجعه‌کنندگان می‌توان  از این پرینت‌ها کمک گرفت.

نرم افزار کلینیک پوست

اطلاعات دستگاه‌های خدمات زیبایی برای پوست و مو متفاوت است. هر دستگاه مشخصات مربوط به خود مثل طول موج، مدت زمان استفاده، فرکانس، شات و … را دارد. در مدیریت کلینیک پوست کاربر می‌تواند تمامی این مشخصات را به طور جداگانه برای هر دستگاه و هر بخش ثبت کرده و به بخش پرونده‌های بیماران و مراجعه‌کنندگان نیز اختصاص دهد.

مدیریت کلینیک پوست قابلیت صدور قبض شماره دهی با آرم، نام و مشخصات مرکز زیبایی را دارد.

بانک اطلاعاتی ایجاد شده توسط کاربران مدیریت کلینیک پوست قابلیت ویرایش و تغییرات از هر نوعی که مد نظر کاربر باشد را دارد.

در بخش های مختلف مدیریت کلینیک پوست چندین کاربر به طور هم‌زمان می‌توانند از این برنامه استفاده نمایند. سطوح دسترسی که برای کاربران در مدیریت کلینیک پوست تعریف می‌شود را مدیر برنامه می‌تواند به دلخواه و نظر خود ایجاد نموده و برای هر کس با هر مسئولیتی دسترسی مربوط به خود را قرار دهد.

مدیریت حسابداری کلینیک پوست

بخش حسابداری مدیریت کلینیک پوست به طور جامع تمامی موارد مربوط به بخش مالی را تحت پوشش قرار داده و می‌تواند از هر بخش و هر نوع محاسبات مالی گزارشی جدا ارائه دهد.

گزارش‌گیری از بخش‌های مهم مدیریت کلینیک پوست است که نیاز مدیران و پزشکان را مرتفع می‌نماید. گزارش‌گیری با تفکیک‌های مختلف و انتخاب خود پزشک یا مدیر انجام می‌شود. گزارش‌گیری از پرداخت‌ها و دریافتی‌های مرکز به تفکیک از جمله نقدی، پرداخت اقساط، پرداخت با تخفیف، از طریق دستگاه پوز، واریز به کارت و … در مدیریت کلینیک پوست میسر شده است.

در مراکز زیبایی پرسنل و پزشکان زیادی مشغول به فعالیت هستند. محاسبه حقوق ثابت و درصد ارائه خدمات برای هر فرد به راحتی توسط بخش حسابداری در مدیریت کلینیک پوست برای پرداخت ماهیانه محاسبه می‌شود. سهم پزشکان و اپراتورهای دستگاه‌ها، درصد آن‌ها، روزها و شیفت‌های کاری، نوع خدماتی که انجام می‌دهند و … در مدیریت کلینیک پوست در نظر گرفته شده و محاسبات به راحتی انجام می‌گیرد.

ثبت نسخه با استفاده از قلم نوری برای راحتی کار پزشکان در مدیریت کلینیک پوست قرار گرفته است. این قابلیت جذابیت مدیریت کلینیک پوست را برای پزشکان بالا برده است. نسخه‌های نوشته شده پزشکان را می‌توان بر روی سربرگ مرکز زیبایی پرینت گرفت و در اختیار بیماران و مراجعه‌کنندگان قرار داد.

اپلیکیشن مدیریتی مدیریت کلینیک پوست از قابلیت‌های پرکاربرد برای مدیران مرکز زیبایی به شمار می‌رود. این برنامه بر روی گوشی موبایل هوشمند مدیر یا پزشک مربوطه نصب شده و دسترسی به هر اطلاعاتی از این طریق برای او میسر می‌شود.

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست

مدیرانی که دارای چند مرکز زیبایی هستند با استفاده از مدیریت کلینیک پوست می‌توانند این مراکز را به یکدیگر متصل کرده و به صورت آنلاین اطلاعات همه را به صورت یکجا مشاهده نمایند.

نتیجه‌گیری:

مدیریت کلینیک پوست سلاک طب را می‌توان برنامه‌ای کامل و جامع با مشخصات و قابلیت‌های بی‌نظیر برای استفاده در مراکز پوست و مو و زیبایی به جامعه پزشکی معرفی نمود. تعداد کاربران مدیریت کلینیک پوست در سراسر کشور مهر تأییدی بر تمامی اطلاعاتی است که از این برنامه در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار
حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

مهار استرس در یک دقیقه

مهار استرس در یک دقیقه

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان