021-22232907

محصولات شرکت سلاک طب

از مزایای بهره وری از این نرم افزارها، افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جويي در وقت، كاهش حجم كار ، جلوگیری از خطاهای انسانی و کاهش نیاز به نيروي انساني مي باشد.

نرم افزار نوبت دهی گویا (تلفنی)

بیماران میتوانند به راحتی پزشک ، بخش و روز مورد نظر خود را از طریق تلفن انتخاب و نوبت خود را رزرو کنند و یک روز قبل از نوبت نیز به صورت اتوماتیک نوبت آنها با پیامک به بیماران یادآوری میشود. این سیستم دارای نرم افزار تحت وب بوده و کاملا اختصاصی و بدون هیچ گونه تبلیغ میباشد و برای شنیدن نمونه تلفن گویا، شماره ۹۱۰۱۷۱۶۷-۰۲۱ را شماره گیری کنید.

طراحی برنامه تمرین ویژه مربیان

نرم افزار طراحی برنامه تمرین به صورت آنلاین و آفلاین با امکان دسترسی مراجعین برای مشاهده برنامه تمرین و حرکات در این نرم افزار شما می توانید برنامه تمرین مراجعین خود را تنظیم نموده، برای آن ها مکمل تجویز کرده و حتی در صورت تمایل با تهیه نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب برنامه غذایی آن ها را نیز تنظیم نمایید. این نرم افزار امکان دسترسی وب دارد یعنی در صورت تمایل مربی میتواند به مراجعین خود دسترسی داده تا بتوانند پروفایلی داشته باشند و داخل پروفایل خود برنامه تمرینشان را مشاهده کنند. به غیر از مشاهده برنامه تمرین امکان نمایش ویدئویی و تصویر تمرین نیز برای فرد وجود دارد. سایر امکانات نرم افزار را در قسمت امکانات نرم افزار مطالعه بفرمایید.

سامانه نوبت دهی و ویزیت صوتی و تصویری آنلاین

اولین سامانه یکپارچه ثبت نوبت و ویزیت صوتی و تصویری به صورت آنلاین

نرم افزار درمانگاه | ویژگی نرم افزار مدیریت درمانگاه سلاک طب

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی

نرم افزار مدیریت درمانگاه دندانپزشکی .Net

نرم افزار رژیم درمانی master diet pro

نرم افزار مدیریت مطب Net.

حرفه ای ترین نرم افزاز مدیریت مطب با امکان ویزیت سریع وکاملا اختصاصی برای پزشک

نرم افزار تخصصی مدیریت مطب زنان و زایمان

نرم افزار تخصصی زنان و زایمان و نازایی قابل استفاده برای متخصصین زنان