021-22232907

درباره شرکت سلاک طب

شرکت سلاک طب با فعاليت در زمينه توليد نرم افزارهای مديريتی و علمي-کاربردی پزشکی قریب ۲۰ سال سابقه و حدود ۴۰ نوع نرم افزارهای مختلف توانسته است تعداد ۶۰۰۰ کاربر را در سراسر ايران تحت پوشش قرار دهد. اين شركت عضو رسمي سازمان صنفي رايانه اي كشور و دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور با شماره ثبت ۲۷۵۳۱۶ می باشد که محصولات بسياري در زمينه پزشكي توليد نموده است.

مدرنیزه کردن مراکز درمانی به لحاظ افزایش بهره وری و صرفه جویی در منابع انسانی بسیار مورد توجه و اقبال قرار گرفته است، از این رو شرکت سلاک طب با تولید نرم افزارهای جامع مراکز درمانی با قابليت تهيه ديسکت و گزارش جهت سازمانهای بيمه گر آمادگي خود را با کليه درمانگاههای عمومی و تخصصی، مطب ها، داروخانه ها و مراکز تصويربرداری پزشکی و… كه گزارشات ديسكتي و چاپي ارائه مي دهند اعلام می دارد.
از ديگر نرم افزارهای اين شرکت نرم افزار رژيم درماني، آزمايشگاه، راديولوژی، دندانپزشکی، فيزيوتراپی، حسابداری و غيره می باشد که قابليت اتصال به شبکه را دارد.
از مزایای بهره وری از این نرم افزارها، افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جويي در وقت، كاهش حجم كار، جلوگیری از خطاهای انسانی و کاهش نیاز به  نيروي انساني مي باشد.
مسلما با توجه به عرضه سیستمهای متنوع با موضوع فوق شرکت سلاک طب سعی نموده با ارائه راهکارهای جدید مانند همیشه مورد توجه مدیران فرهیخته قرار گیرد. لذا نسل جدید نرم افزارها را با این رویکرد پایه گذاری کرد که اولا مشکل کهنه این مدل نرم افزارها را که نیازمند ارتباط مدام با سرور بود حل کند. لذا سامانه آفلاین تحت وب را پایه گذاری کرد که حتی در صورت قطع سرور پذیرش بیمار متوقف نگردد. ثانیا با بهره گیری از امکانات جدید برنامه نویسی وب مثل تکنولوژی سیلور لایت حداکثر بهره مندی از تکنیک روز  در اختیار شما قرار گیرد. شاید همین امر باعث توجه کارشناسان  آی تی  وزارتخانه ها و ساز مانهای بزرگ و بیش از چهار هزار کاربر کشوری قرار گرفته است که جزو کاربران سلاک طب گشته اند.
شایان ذکر است شرکت سلاک طب در تکنولوژیهای ذیل پیشرو و به معنای واقعی خلاق و برگزیده بوده است:
-سیستم نظارت مدیریت به شکل آنلاین با قابلیت دیدن مستقیم بخشها

-تجهیز مراکز بهداشتی درمانی وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی کشور
–    سامانه تله مدیسین و ارائه خدمات درمانی از راه دور و کارت سلامت هوشمند
–  ارائه موتور هوشمند و قوی رژیم درمانی و تکنولوژی تایپ هوشمند
–    ارائه راه حلهای مکانیزاسیون درمانگاه
–    تاسیس دفتر خارج از کشور جهت صادرات
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت سلاک طب تماس بگیرید. یا برای دانلود دموی نرم افزارها از سایت سلاک طب اقدام نمائید.

ما به این جمله معتقد هستیم که فروش آغاز تعهد است.

 

با تشکر مدیر فروش شرکت سلاک طب

مقالات مرتبط

اخبار
کنگره پیشگیری و درمان چاقی

کنگره پیشگیری و درمان چاقی

امکان ارسال آنلاین نسخ بیمه

امکان ارسال آنلاین نسخ بیمه

کنگره فصلی پزشکان عمومی

کنگره فصلی پزشکان عمومی

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان