021-22232907
مارس 11, 2019

نکات کمک رسان برنامه رژیمی

دسته بندی : اخبار پزشکی

نام متخصص تغذیه یا برنامه نرم افزار رژیم درمانی به اشتباه در اذهان عمومی فقط تناسب اندام و لاغر شدن را تداعی می‌کند. یک برنامه نرم افزار رژیم درمانی می‌تواند برای افراد زیادی مثل بیماران، ورزشکاران، کودکان، خانم‌های باردار، مادران شیرده و … توسط متخصص تغذیه تجویز گردد. اما از جمله بیشترین مراجعین به پزشکان و متخصصین در این حوزه برای دریافت برنامه نرم افزار رژیم درمانی برای رژیم‌های لاغری است. در این مطلب به طور پیش‌فرض در نظر گرفته شده که فردی که قصد کاهش وزن دارد با مراجعه به متخصص تغذیه و بهره‌گیری از تجارب و اطلاعات ایشان و کمک نرم افزار نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب یک برنامه منظم و کامل را دریافت نموده است. برای اجرای صحیح چنین برنامه‌ای نکات و توصیه‌هایی را در این بخش ارائه می‌کنیم که می‌تواند مکمل نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب لاغری باشد. این توصیه‌ها برای کمک به فردی که قصد کاهش وزن و لاغری دارد بوده و او را به هدف خود نزدیک‌تر می‌نماید.

نرم افزار رژیم درمانی

نرم افزار رژیم درمانی مستر دایت پرو

توصیه‌های مکمل نرم افزار رژیم درمانی لاغری

  • برای اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی یک همراه داشته باشید

یکی از دوستان، اقوام یا آشنایانی که قصد کاهش وزن دارد را با خود همراه نمایید. حتی می‌توانید در دنیای مجازی چنین فردی را انتخاب کنید. در علم روانشناسی اثبات شده که تمامی اموری که به قصد رسیدن به هدف خاصی انجام می‌شوند اگر با یک شخص که اهداف مشترکی دارند همراه باشد نتیجه بهتر و مطلوبی خواهد داشت. مراجعه به متخصص تغذیه، اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی لاغری و موارد مربوط به این موضوع را با همراه خود پیش بروید. به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر می‌تواند در اجرای صحیح نرم افزار رژیم درمانی لاغری تأثیر بسزایی داشته باشد. با نرم افزار رژیم درمانی مستر دایت پرو میتوانید به راحتی تمامی برنامه های رژیمی خود را مدیریت و دنبال کنید. برای دانستن برترین اصول رژیم لاغری به این مقاله مراجعه کنید.

  • تکرار جملات مثبت و انگیزشی در اجرای نرم افزار رژیم درمانی لاغری

همیشه به خاطر داشته باشید که فکر ذهن شما سازنده رفتار و اعمال شماست. اگر تصور کنید که با دیدن یک غذای خوشمزه و پرکالری(که افزایش وزن را به همراه دارد) نمی‌توانید مقاومت کنید مطمئن باشید در زمانی که این تصور در واقعیت رخ دهد شما حتماً فکر خود را عملی کرده و غذای خوشمزه را میل خواهید کرد. پس ذهن خود را از قبل با جملات مثبت برای بهتر پیش رفتن برنامه نرم افزار رژیم درمانی لاغری خود آماده کنید. من می‌توانم، تکرار این جمله در ذهنتان و دادن انرژی مثبت به خودتان شما را در مسیر هدف راحت‌تر پیش می‌برد. همه چیز درباره نرم افزار رژیم درمانی خوب در این مقاله نوشته شده است.

  • آب بنوشید

در اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی خود قبل از صبحانه به طور ناشتا ۲ لیوان آب ولرم با فاصله ۵ تا ۱۰ دقیقه بنوشید. در طول روز نیز هر زمان احساس ضعف و گرسنگی کردید و در آن زمان برنامه نرم افزار رژیم درمانی خوراکی برای شما نداشت نوشیدن آب می‌تواند علاوه بر از بین بردن گرسنگی به طور موقت سموم بدن را نیز دفع نماید. نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم در  این مقاله ذکر شده است.

  • سیر نشوید

در اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی برای کاهش وزن هیچ‌گاه سفره یا میز غذا را وقتی سیر هستید ترک نکنید. همیشه سعی کنید چند لقمه مانده به سیری کامل از خوردن دست بکشید.این کار به مرور زمان عادات غذایی شما را تغییر داده و حجم خوراکتان کاهش خواهد یافت. سیر نشدن در هر وعده غذایی و فقط از بین بردن هشدار گرسنگی در بدن باعث کاهش کالری اضافی می‌شود که بدن در هر وعده از خوراک اضافه دریافت می‌کرده است. رژیم درمانی در منزل از جمله روش های مرسوم میباشد.

نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب

نرم افزار رژیم غذایی

نرم افزار رژیم درمانی و برنامه رژیمی

  • دیدن برنامه تلویزیونی را کاهش دهید

زمانی که در حین تماشای برنامه‌های تلویزیونی هستید از روی عادت به خوردن تنقلات مشغول می‌شوید و نرم افزار رژیم درمانی و کاهش وزن را از یاد می‌برید. از مشاهده برنامه‌های تلویزیونی غیر ضروری خودداری کنید. زمان دیدن برنامه‌های غیر ضروری را به پیاده‌روی در هوای آزاد بدهید.

  • تفریح و نرم افزار رژیم درمانی آخر هفته

در تعطیلات و آخر هفته با دوستان و همراهان برنامه‌های ورزشی تفریحی دسته‌جمعی بگذارید. دوچرخه‌سواری، رفتن به استخر، تنیس در پارک و خیلی از ورزش‌های مفرح دیگر علاوه بر تغییر روحیه شما مکمل بسیار خوبی برای نرم افزار رژیم درمانی و کاهش وزن خواهد بود. کاربرد اصلی رژیم درمانی در این مقاله گفته شده.

  • قدم زدن قبل از آخرین وعده غذایی

برای آخرین وعده غذایی خود یعنی شام زمان بیشتری بگذارید. این زمان را به ۲۰ دقیقه به پیاده‌روی قبل از شام اختصاص دهید.انجام این کار باعث می‌شود احساس سیری به مغز انسان تلقین گردد. بعد از انجام پیاده‌روی نیز آب بنوشید. انجام این پروسه هر شب از زمان شام کاهش داده و به نرم افزار رژیم درمانی شما کمک می‌کند.

  • پیاده‌روی همکار برنامه نرم افزار رژیم درمانی لاغری

در طول شبانه‌روز ۴۵ دقیقه را به پیاده‌روی اختصاص دهید. حتماً این زمان به طور یکجا باشد. یعنی با خود نگویید که ۲۰ دقیقه صبح و ۲۵ دقیقه شب را پیاده‌روی خواهم داشت. در اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی انجام پیاده‌روی ۴۵ دقیقه‌ای باعث چربی سوزی می‌شود. برای دانستن توصیه های اشتباه رژیم لاغری این مقاله را بخوانید.

  • رنگ‌های سرد

برای غذا خوردن از رنگ‌های آبی و طوسی استفاده نمایید. رنگ‌های آبی و طوسی به کم شدن اشتها کمک می‌کند. بشقاب، رومیزی و سفره خود را به رنگ آبی یا طوسی تغییر تا بتوانید با کم اشتها شدن در وعده‌های غذایی برنامه نرم افزار رژیم درمانی را به درستی اجرا نمایید.

  • خوردن غذای آماده و رستورانی ممنوع

غذاها و خوراکی‌هایی را که در برنامه نرم افزار رژیم درمانی شما قرار گرفته و متخصص تغذیه با استفاده از نرم افزار نرم افزار رژیم درمانی با در نظر گرفتن نکات بسیاری برای شما تهیه کرده است را خودتان درست کنید. آشپزی کردن در اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی علاوه بر مفرح نمودن آن باعث می‌شود غذاهای آماده کارخانه‌ای، کنسروها و غذای رستوران‌ها را نخورید. حذف این خوراکی‌ها از برنامه غذایی‌تان سبک خوردوخوراک را به سمت سالم بودن خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار
کنگره پیشگیری و درمان چاقی

کنگره پیشگیری و درمان چاقی

کنگره فصلی پزشکان عمومی

کنگره فصلی پزشکان عمومی

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان