021-22232907
فوریه 8, 2016

فواید این میوه برای افرادی که ترس و دلهره دارند

دسته بندی : سلامت

یک محقق طب اسلامی گفت: “به” قلب را تقویت کرده و انسان را تیزهوش می‌کند؛ سنگینی قلب, سینه و غم را برطرف کرده, ذهن و حافظه را زیاد کرده همچنین حکمت را زیاد و افراد ترسو را شجاع می‌کند؛ پس برای افرادی که ترس و دلهره دارند، مفید است.

به گزارش شفا آنلاین، آیت الله تبریزیان درباره فواید میوه به از منظر روایات اظهار داشت: “به” قلب را تقویت کرده و انسان را تیزهوش می‌کند.

به گفته وی “به” قلب را جلا می‌دهد و تزکیه نفس ایجاد می‌کند, “به” سنگینی قلب و سینه و هم و غم را برطرف کرده همچنین ذهن و حافظه را زیاد و ذهن را صاف می‌کند.

این محقق طب اسلامی افزود: “به”عقل و قدرت درک را افزایش می‌دهد همچنین حکمت را زیاد و افراد ترسو را شجاع می‌کند، پس برای افرادی که ترس و دلهره دارند مفید است.

میوه “به” انسان خسیس را سخاوت‌مند و انسان را با حلم, وقار و دانا می‌کند

تبریزیان اضافه کرد: میوه “به” انسان خسیس را سخاوتمند و انسان را با حلم و وقار و دانا می‌کند، همچنین برای معده مفید است و رنگ رخسار را صاف, شفاف و زیبا می‌کند.

وی ادامه داد: میوه “به” فرزند را زیبا می‌کند و اگر پدر و مادر قبل از باردار شدن مدتی “به” را در رژیم غذایی خودشان قرار دهند بسیار به زیبا شدن فرزندشان کمک می‌کنند. میوه “به” بدن را تقویت می‌کند و برای بینایی مفید است.

سفارش‌هایی در مورد مصرف “به” از منظر روایات

تبریزیان عنوان کرد: بهتر آن است که “به” را ناشتا بخورید، البته “به” پخته قبل از صبحانه با شکم خالی؛ بهتر است ۳ روز پشت سر هم صرف شود تا فواید آن در بدن حاصل شود.

وی افزود: بهترین نوع “به” نوع شیرین و خوشبو است، “به” باید عطر داشته باشد و نشانه مرغوبیت “به” عطر داشتنش است همچنین سفارش شده که “به” با هسته میل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار
کنگره فصلی پزشکان عمومی

کنگره فصلی پزشکان عمومی

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان