021-22232907

محصولات شرکت سلاک طب

از مزایای بهره وری از این نرم افزارها، افزایش رضایت مندی بیماران، صرفه جويي در وقت، كاهش حجم كار ، جلوگیری از خطاهای انسانی و کاهش نیاز به نيروي انساني مي باشد.

طراحی برنامه تمرین ویژه مربیان

نرم افزار طراحی برنامه تمرین به صورت آنلاین و آفلاین با امکان دسترسی مراجعین برای مشاهده برنامه تمرین و حرکات در این نرم افزار شما می توانید برنامه تمرین مراجعین خود را تنظیم نموده، برای آن ها مکمل تجویز کرده و حتی در صورت تمایل با تهیه نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب برنامه غذایی آن ها را نیز تنظیم نمایید. این نرم افزار امکان دسترسی وب دارد یعنی در صورت تمایل مربی میتواند به مراجعین خود دسترسی داده تا بتوانند پروفایلی داشته باشند و داخل پروفایل خود برنامه تمرینشان را مشاهده کنند. به غیر از مشاهده برنامه تمرین امکان نمایش ویدئویی و تصویر تمرین نیز برای فرد وجود دارد. سایر امکانات نرم افزار را در قسمت امکانات نرم افزار مطالعه بفرمایید.

نرم افزار رژیم درمانی master diet pro

نرم افزار رژیم درمانی medical diet 7

نرم افزار رژیم درمانی، نرم افزار تغذیه درمانی، تغذیه، رژیم، سلاک طب، نرم افزار سلاک طب، نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب

رژیم درمانی و رژیم دهی پیامکی – رایگان جهت پزشکان و مشاوران تغذیه

دیگر بیماران به دستورات ثابت یا کلی رژیم محدود نمی شوند. بلکه در هر لحظه می توانند غذای مورد علاقه خود را انتخاب و پیامک کنند.

گلدن دایت عربی

طراحی رژیم غذایی به زبان عربی، انگلیسی، فارسی

نرم افزار رژیم درمانی و تغذیه درمانی Master Diet Basic

هوشمند ترین پر کاربرترین و محبوب ترین نرم افزار رژیم درمانی با چهار هزار کاربر

نرم افزار رژیم درمانی ۵ Medical Diet

ساده ترین نرم افزار رژیم درمانی

نرم افزار رژیم درمانی و تغذیه درمانی Golden Diet

نرم افزار رژيم درماني Golden Dietنسل جديدي از نرم افزارهاي رژيم درماني شركت سلاك طب است كه بيشترين كارايي را براي كارشناسان محترم تغذيه وجامعه پزشكي دارد. قابليتهاي اين نرم افزارتشکیل پرونده پزشکی و قابلیت محاسبه وزن ایده آل ،میزان اضافه وزن ومحاسبه کالری ودرج فعالیت ورزشی برای بیماران را دارد .

نرم افزار رژیم درمانی – ویژگی و کاربرد نرم افزار رژیم غذایی سلاک طب

نرم افزار رژیم درمانی , نرم افزاررژیم درمانی , نرم افزار تغذیه درمانی , نرم افزارتغذیه درمانی , مطب , لاغری,نرم افزاررژیم درمانی سلاک طب,نرم افزارتغذیه

نرم افزار رژیم درمانی و تغذیه درمانی Smart Diet

رژیم درمانی ; نرم افزار رژیم درمانی ; تغذیه درمانی ; نرم افزار تغذیه درمانی ; مطب ; درمانگاه ; HIS