021-22232907
اسفند ۱۸, ۱۳۹۷

ویژگی‌های مفید نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب در درمانگاه‌ها

دسته بندی : اخبار پزشکی

نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب قابل استفاده در درمانگاه‌ها و مطب‌های دندان پزشکی است. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی می‌تواند وظایف زیادی از نیروهای انسانی که در این مجموعه‌های مشغول به کار هستند را کاهش دهد. نظم و ترتیب دادن به تمامی امور مربوط به یک مجموعه پزشکی درمانگاهی با داشتن تعداد زیادی دکتر و مطب از جمله کارهایی است که نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب انجام می‌دهد. انجام امور مختلف با صرف کمترین وقت و هزینه کاری است که امروزه از طریق انواع نرم‌افزارها و برنامه‌های سیستم‌های کامپیوتری مختلف انجام می‌شود. شرکت سلاک طب ثابت قدم در راه تولید نرم‌افزارهای پزشکی با طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی بسیاری از مشکلات این مجموعه‌ها را مرتفع نموده است. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب با توجه به نیاز این مجموعه‌ها و انتقادات و پیشنهادات سازنده‌ی کاربران این برنامه در طول ۱۵ سال گذشته ارتقا یافته است. امروزه نرم افزار دندانپزشکی سلاک طب حرف اول را در میان رقبا با داشتن ویژگی‌های متمایز برای گفتن دارد.

نکات نرم افزار دندانپزشکی

در درمانگاه‌ها نیازهای اولیه بیماران و بررسی حالات اولیه مراجعه‌کننده از سوی پزشک شیفت رسیدگی می‌شود. نرم افزار مطب دندانپزشکی درمانگاهی در این لحظه با تشکیل پرونده بدون اتلاف وقت  نوشتن حالات بیمار توسط پزشک با قلم نوری و ذخیره‌سازی در پرونده به کمک می‌آید. تمامی کارهایی که مربوط به پذیرش بیماران است به راحتی توسط نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی در هر نوع مجموعه پزشکی با تخصیص دادن به پزشکان مختلف انجام می‌شود.

مصرف کالاهایی که در درمانگاه‌ها استفاده می‌شود باید دارای تعداد ورود و خروج باشند. این که کالاهای مصرفی در درمانگاه توسط کدام پزشک در کدام شیفت یا اینکه در بخش‌هایی مثل سرم‌تراپی مصرف شده است در انبارداری نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی قرار می‌گیرد. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی با قرار دادن کالاها در بخش‌های انبار و انبارک‌ها از موارد زیادی جلوگیری می‌نماید. واکسیناسیون، اتاق تنظیم خانواده، مطب کودکان، اتاق تزریقات، بخش پانسمان و بسیاری قسمت‌های دیگر موجود در درمانگاه‌ها که کالاهای مصرفی دارند با استفاده از نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی تعداد ورود و خروج کالاها و هزینه مصرفی برای آن‌ها را محاسبه و مدیریت می‌نمایند. ویژگی های نرم افزار دندانپزشکی خوب در این مقاله نوشته شده است.

نرم افزار دندانپزشکی

نرم افزار مدیریت دندانپزشکی

امکانات نرم افزار دندانپزشکی

هماهنگی با پزشکان شیفت روز و شب، روزهای مختلف در هفته و نظم دادن به برنامه پزشکان توسط نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی انجام می‌شود. تغییر شیفت‌ها و نوبت پزشکان، ۲۴ ساعته بودن درمانگاه در بخش‌های مختلف خدمات‌رسانی به بیماران و اموری این‌چنینی را می‌توان بدون دغدغه با استفاده از نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک انجام داد. برای دانستن اینکه چه زمانی به دندانپزشکی برویم این مقاله را مطالعه کنید.

مدیران درمانگاه‌های دندان پزشکی یا درمانگاه‌هایی که دارای تخصص‌های مختلفی هستند همیشه نگران موارد مالی و هزینه‌های جاری مجموعه هستند. محاسبه درصد برای هر پزشک با توجه به تعداد بیماری که در شیفت خود داشته و نوع خدماتی که برای مراجعه‌کننده انجام داده توسط نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی به راحتی صورت می‌گیرد. پرداخت‌های بیماران برای ویزیت، معالجه و خدمات دیگر درمانگاه‌ها با استفاده از نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی قابل محاسبه و یکپارچه‌سازی است. در بخش حسابداری نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی علاوه بر اتصال به دستگاه‌های پرداخت سیار می‌توان از این پرداخت‌ها گزارش بر روی سربرگ با قرار دادن آرم درمانگاه یا مطب دندان پزشکی در نرم افزار تهیه نمود. بخش عودت وجه تعبیه شده در نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی به کمک منشی‌ها آمده تا اگر مراجعه‌کننده به هر دلیلی از ادامه روند معالجه و درمان خود پشیمان شد بتواند هزینه باقی مانده را دریافت نماید. نکات انتخاب دندانپزشک خوب در اینم مقاله گفته شده است.

درمانگاه‌ها با توجه به نوع فعالیتی که دارند به خصوصی و عموی تقسیم می‌شوند. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی با توجه به نوع فعالیت درمانگاه تمامی رشته‌های درمانی مانند دندان پزشکی، قلب و عروق، مغز و اعصاب و … را در این برنامه مدیریت می‌کند. قبل از  رفتن به دندانپزشک چه باید کرد؟ جواب این سوال در این مقاله نوشته شده است.

نرم افزار دندانپزشکی در مطب ها

درمانگاه‌های دولتی و خصوصی هر دو می‌توانند از ویژگی‌ها و امکانات متعدد نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب بهره‌مند شوند.

طرف قرارداد بودن با انواع بیمه‌ها از جمله امور زمان‌بر در هر درمانگاهی است که جزو وظایف پزشکان و دستیاران بوده و باید سروسامان بگیرد. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی در این مورد نیز راهکاری دارد. نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی با در نظر گرفتن تمامی امور بیمه‌ای از جمله ارائه گزارشات به سازمان‌های بیمه، محاسبه درصد برای پرداخت بیماران با در نظر گرفتن حق بیمه‌های مختلف و بسیاری موارد دیگر انجام این روند را تسهیل و تسریع نموده است.

نرم افزار دندانپزشکی سلاک طب

نرم افزار مطب دندانپزشکی

قابلیت نرم افزار دندانپزشکی

قابلیت اتصال با انواع دستگاه‌های دندان پزشکی و درمانگاهی که در این مجموعه‌ها استفاده می‌شود از ویژگی‌های نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی می‌باشد.

صدور نوبت برای بیماران که در نظر دارند به پزشکان متخصص و مختلف در روزهای متفاوت هفته و شیفت‌های آن‌ها مراجعه کنند از سوی نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی انجام می‌شود. در این نرم افزار با قرار دادن نوبت برای مراجعین و اتصال به سیستم پیام‌رسانی به آن‌ها می‌توان تاریخ و روز را با ارسال اس ام اس به بیمار یادآوری نمود.

نتیجه‌گیری:

رفع دغدغه مدیران مجموعه‌های پزشکی به طور کامل از سوی نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی سلاک طب انجام می‌پذیرد. کاربرانی که در سطح کشور و به طور گسترده از این برنامه استفاده می‌کنند مصداق بارز رضایتمندی از نرم افزار دندانپزشکی درمانگاهی مجموعه سلاک طب می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار
مهار استرس در یک دقیقه

مهار استرس در یک دقیقه

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

حضور جناب آقای دکتر صفی خانی در نمایشگاه الکامپ

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

نکات مهم رژیمی برای زندگی سالم

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان