021-22232907
مارس 20, 2019

توصیه‌های اشتباه رژیم لاغری

دسته بندی : اخبار پزشکی

رژیم لاغری از بحث‌های داغ هر محفلی می‌باشد. در هر جا و مکانی که باشید حداقل چند نفر را می‌بینید که در حال اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی با هدف کاهش وزن هستند. اما آیا تمامی این افراد که رژیم لاغری دارند به توصیه‌های متخصص تغذیه گوش داده و برنامه نرم افزار رژیم درمانی صحیحی را اجرا می‌نمایند؟ در این مطلب چندین باور اشتباهی که بین افراد عامه در اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی برای رژیم لاغری وجود دارد را متذکر می‌شویم. این باورهای اشتباه افرادی را که در حال انجام توصیه‌های نرم افزار رژیم درمانی که از پزشک دریافت کرده‌اند به اشتباه انداخته و روند رژیم لاغری را مختل می‌نماید. در بین دوستان و آشنایان وقتی فردی از خوردن غذایی اجتناب کرده یا خودش اعلام می‌کند که در حال کاهش وزن با اجرای برنامه نرم افزار رژیم درمانی برای رژیم لاغری می‌باشد، موجی از توصیه‌ها به سوی او روانه می‌شود. اما آیا تمامی این توصیه‌ها صحیح و علمی می‌باشند؟ در این مطلب به بررسی این‌گونه موارد می‌پردازیم.

نرم افزار رژیم درمانی

اشتباهات در برنامه رژیمی

در ابتدا باید گفت که اگر برنامه نرم افزار رژیم درمانی سلاک طب شما توسط پزشک تغذیه با کمک نرم افزار نرم افزار رژیم درمانی برای رژیم لاغری تهیه شده باشد فقط طبق آن عمل کنید و مطمئن باشید تمام موارد مورد نیاز بدن در آن ذکر شده است. مواردی که در این بخش گفته می‌شود توصیه‌ها و باورهای اشتباهی است که بین افرادی که اطلاعات کافی از نرم افزار رژیم درمانی صحیح و رژیم لاغری مناسب ندارند به طور غلط جا افتاده است.

اولین مورد را می‌توان در مورد چربی بیان کرد و این باور اشتباه که چربی باعث چاقی می‌شود. چربی‌های خوب و مناسب در برنامه نرم افزار رژیم درمانی برای رژیم لاغری هر فرد از جمله چربی موجود آجیل و انواع مغز، روغن زیتون، ماهی‌های مختلف و … وجود دارد و مانع از کاهش وزن نشده بلکه به سلامت روند رژیم لاغری کمک می‌نمایند. چربی‌هایی که از فهرست غذاهای نرم افزار رژیم درمانی و رژیم لاغری حذف می‌شوند عبارت‌اند از: سس‌های مایونز، چیپس، غذاهای سرخ‌کردنی و ….

نکات اشتباه رایج در استفاده ا%

اخبار
امکان ارسال آنلاین نسخ بیمه

امکان ارسال آنلاین نسخ بیمه

کنگره پیشگیری و درمان چاقی

کنگره پیشگیری و درمان چاقی

پیاده سازی سامانه پرونده الکترونیک سلامت ایران

پیاده سازی سامانه پرونده الکترونیک سلامت ایران

ما را دنبال کنید

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان